מחסנים להשכרה

חברות רבות בישראל המייצרות או מייבאות סחורה הזקוקה לשירותי אחסון במחסנים לוגיסטיים שיעניקו להם פתרון ארוך טווח לסוגיית זו. סחורה רבה מזו המיובאת למדינת ישראל מגיעה לאזור המרכז, שבו יש נמל מרכזי להובלות ימיות, מה שמצריך פתרון אחסון בדמות מחסנים לוגיסטיים במרכז שיוכלו להכיל כמויות גדולות של סחורה, ולפניכם המידע שאתם צריכים אם גם יש לכם צורך בשירותי אחסון לוגיסטיים במרכז. 

מיקום, מיקום, מיקום

אם אתם זקוקים למחסן לוגיסטי, עבור כל מטרה שלא תהיה, חשוב שתבחרו מחסן לוגיסטי במרכז שיהיה באזור נגיש ונוח למעבר. גישה נוחה למחסן תאפשר לכם להגיע לסחורה שלכם בקלות, וכאשר אתם בוחרים מחסן לוגיסטי, חשוב גם שתהיה לכם גישה סביב השעון – כלומר מחסן לוגיסטי שניתן לפתוח עם מפתח אישי .

פריקה וטעינה של סחורה

מרבית הסחורות שמגיעות לישראל נמצאות במשטחים או מכולות שעוברים הובלה ימית לנמל היעד. במקרים הללו וגם במקרים שבהם אתם אלו שמייצרים את הסחורה בארץ, חשוב שתהיה לכם אפשרות לטעון ולפרוק את הסחורה שלכם בקלות. לשם כך אתם צריכים מחסנים לוגיסטיים במרכז עם שטח אחסון בקומת הקרקע, וכן רמפות שיאפשרו לכם לפרוק את הסחורה שלכם בקלות וגם להעמיס אותה בכל זמן שתרצו. 

אבטחה ומיגון

אין ספק שייבוא וגם ייצור של סחורה עולה לא מעט כסף, ולכן חשוב שתהיו בטוחים שהסחורה שלכם מוגנת בכל עת. השכרת מחסנים לוגיסטיים במרכז צריכה להיות מלווה בשירותי אבטחה סביב השעון – הן על ידי צוות אבטחה והן על ידי מצלמות. בנוסף, חשוב לבחור מחסן עם מנגנוני הגנה מפני שריפות ותנאי מזג אוויר קיצוניים על מנת שהסחורה שלכם לא תינזק.

מעקב משלוחים באמצעות איש קשר

מלבד צוות הפיקוח של החברה שלכם, חשוב גם שבמחסנים לוגיסטיים יהיה איש צוות מקצועי שילווה פריקה וטעינה של סחורה. באמצעות איש קשר, תוכלו לקבל דיווחים שוטפים על מצב הסחורה שלכם, וכן על פריקה וטעינה של מטענים השייכים לכם, ולהיות עם יד על הדופק ומעודכנים בכל הנוגע למחסן שלכם.

השכרת מחסנים לוגיסטיים צריכה להתבצע עם מחסנים מקצועיים בלבד הבנויים באופן בטיחותי, תוך מתן גישה לסחורה בכל עת. אם הנכם מעוניינים בשירותים נלווים, כמו הובלה, חשוב שתבחרו בחברת אחסון מהימנה עם צוות מובילים שיוכל לעשות עבורכם את העבודה. מחסנים לוגיסטיים במרכז יאפשרו לכם לאחסן את הסחורה שלכם במקום אחד יחד עם כל אמצעי המיגון הנדרשים, כך שתוכלו להיות בטוחים שכל הסחורה שלכם בטוחה ושמורה

לקבלת שירות וייעוץ ללא התחייבות –

שמעון ויצמן 053-3404155 ליטל.0526548877

מחסנים להשכרה

זקוקים לייעוץ בנושאי אריזה, הובלה ואחסון? פנו לצוות המומחים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות למומחים באחסנה בע"מ 2021 | האתר נבנה ע"י סטודיו צור - בניית אתרים ומיתוג לעסקים