אחסון תכולת דירה

בכל שנה שעוברת, אנו צוברים חפצים ופריטים שונים שתופסים לא מעט מקום, ולעתים אף מפריעים לנו בביתנו. במקרים הללו, מומלץ לחפש פתרון אחסון יצירתי שיעזור לכם לנקות את הבית מפריטים מיותרים ולעשות סדר בחפצים שלכם. כדי לעשות זאת, זמינות עבורכם יחידות אחסון שבהן תוכלו לאחסן פריטים רבים, ואם אתם זקוקים ליחידת אחסון – זה מה שאתם צריכים לדעת.

המומחים באחסנה בע"מ, מחסנים פרטים וגישה יום יומית

 משפצים?  הדירה שעוברים לא מוכנה? עוברים לעבוד בחו"ל?  מחסנים בכל גודל ובכל תקופה מאובטח ,נקי וממוגן , נעילה של החדר במנעול פרטי.

הכינו ארגזים למטרות שונות – אם יש לכם פריטים שלא השתמשתם בהם במשך תקופה ארוכה, שקלו לתרום או למכור אותם. תכינו ארגזים למיון שבהם תוכלו להכניס חפצים למסירה וחפצים למכירה, ולאחר מכן תוכלו לדעת אילו פריטים אתם רוצים לשים ביחידת אחסון ואילו פריטים אתם כבר לא צריכים. מניסיון שלנו לקוחות מאחסנים מוצרים בעלי נפח גדול ולאחר תקופה הדבר הופך ללא משתלם. בכל שאלה וייעוץ 0533404155 שמעון.

סמנו את הקרטונים שאולי תצטרכו  גישה  במחסן ,בקשו מהמוביל להניח קרוב לדלת המחסן.

אחר שתמיינו את החפצים שלכם ותדעו אילו פריטים אתם רוצים לשים ביחידת אחסון, שימו את אותם חפצים פשוטים כמו אלו שנמצאים מחוץ למרכולים לאו דווקא יכולים להחזיק משקל של פריטים שונים או להגן עליהם בצורה מיטבית, ולכן חשוב שתשימו את הפריטים החשובים שלכם קרטונים לאריזה מאיכות גבוהה. ניתן לרכוש במומחים באחסנה קרטונים משלוח עד הבית.

ארזו את החפצים שלכם בצורה חכמה – כדי שיהיה קל לנייד את החפצים שלכם ליחידת האחסון שלכם, ארזו אותם בצורה חכמה. למשל, ארזו ספרים בקרטונים קטנים לאחסון, בגדים ומצעים בקרטון מתאים. עטפו ספות עם נייר מגן, ועוד. באופן הזה, לא רק שתוכלו להוביל את הארגזים בקלות ליחידת האחסון שלכם, אלא גם לגשת אליהם בקלות כאשר תצטרכו אותם. וכמובן – לא לשכוח לכתוב את תכולת הארגזים על כל אריזה.

השכרה של יחידת אחסון

לאחר שתארזו את החפצים שאתם רוצים לשמור לטווח קצר או ארוך, אתם יכולים לשמור אותם ביחידת אחסון שתכיל את כל התכולה. היום אתם יכולים לשכור יחידות אחסון בגדלים שונים במחסני המומחים באחסנה, כך שתוכלו לשים את הפריטים שלכם במקום בטוח ושמור לפי כמות הארגזים והחפצים שלכם.

כדי שתהיו בטוחים שהרכוש שלכם נמצא במקום בטוח, בחרו יחידת אחסון הנמצאת במתחם של המומחים באחסנה בע"מ ,שנועדו למטרה הזו. בנוסף, בחרו יחידת אחסון שתכלול ביטוח עבור תכולת המחסן, הגנה מפני שריפה, מערכות אוורור למניעת לחות, מחיר קבוע, ושירותים נלווים של המחסן.

כדי לקבל את כל השירותים הללו, פנו אלינו ב"המומחים לאחסון בע"מ" ותהינו ממגוון יחידות אחסון בגדלים שונים לפי הצרכים שלכם. מלבד מחסנים איכותיים ומאובטחים היטב, החברה שלנו מספקת שירותי הובלה, וכן קרטונים לאריזה, כך שתוכלו לקבל את כל השירותים שאתם צריכים עבור צרכי האחסון שלכם וההובלה תחת קורת גג אחת. אם אתם זקוקים ליחידת אחסון לטווח קצר או ארוך – פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם בכל עת שתרצו.

לקבלת פרטים וייעוץ ללא התחייבות –  שמעון-0533404155-ליטל-0526548877.

מחסנים להשכרה

זקוקים לייעוץ בנושאי אריזה, הובלה ואחסון? פנו לצוות המומחים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות למומחים באחסנה בע"מ 2021 | האתר נבנה ע"י סטודיו צור - בניית אתרים ומיתוג לעסקים